Co zyskujesz

Serwis i opieka klienta
Gwarantujemy wsparcie na przestrzeni naszej współpracy w oparciu o wykwalifikowanych specjalistów. Dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujesz.
Osobisty doradca
Twój osobisty doradca jest doskonale przygotowany do zawodu w oparciu o standardy międzynarodowe a także buduję z Tobą długofalowe relację oraz wspiera na każdym etapie współpracy.
Niezależność
Jesteśmy instytucją niezależną kapitałowo. Gwarantuje to Tobie obiektywizm w proponowanych rozwiązaniach oraz dostarczanie rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo
Kancelaria Capital Innovation Sp. z o.o. jest instytucją finansową, która podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego oraz widnieje w rejestrze KNF jako agent ubezpieczeniowy.

W czym jesteśmy specjalistami

Doborze najlepszego produktu
Doradcy Capital Innovation wyszukają dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe, ale nie tylko . Nasza wiedza wybiega po za to , co jest niezbędne aby uzyskać dobrze dobrane rozwiązania finansowe. Analizujemy cała sytuację na podstawie osobistej analizy potrzeb by pomóc w wyborze racjonalnego i skrojonego na miarę rzeczywistych potrzeb rodzaju inwestycji czy ubezpieczenia. Ich fachowa wiedza jest gwarantem , tego że nie zaskoczą Państwa żadne ukryte wyłączenia z warunków ogólnych , a zakres rozwiązań finansowych stanie się jasny i czytelny.
Aktualizacji posiadanych rozwiązań
Nie przedstawiamy najlepszych produktów bo takich nie ma, są tylko te dobrze dobrane pod względem najmniejszych kosztów lub efektywności działania lub w naszym przypadku szyte na miarę. Dlatego tak ważne w planowaniu swojej przyszłości jest sprawdzanie już aktualnych rozwiązań finansowych. aktualizacja polis to stała kontrola nad przebiegiem i skutecznością posiadanych rozwiązań, która trwa na przestrzeni całej naszej współpracy. Doradca Capital Innovation pomoże Tobie w sprawdzeniu czy Twoje produkty działają efektywnie i czy spełniają Twoje oczekiwania.
Serwisie klienta na przestrzeni lat
Serwis naszych klientów jest jednym z naszych największych priorytetów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowoleni klienci oznaczają długoterminową współprace z korzyścią dla obu stron . jesteśmy dumni z tego jak wielu osobom udało się nam pomóc. To właśnie oni – nasi zadowoleni klienci budują markę Capital Innovation. Naszym celem nie jest tylko sprzedaż produktów finansowych, a przede wszystkim budowanie świadomości finansowej. To cos więcej niż tylko doradztwo, to partnerstwo na wielu płaszczyznach i obsługa na przestrzeni lat.