Usługi podatkowe

Doradztwo podatkowe

Wyobraź sobie swoją firmę, która rozwija się zgodnie z Twoimi marzeniami, według planu…

…i swoją księgowość, która gwarantuje Ci bezpieczeństwo i swobodny rozwój. Pomyśl o takiej księgowości, która jest dla Ciebie źródłem bezcennej wiedzy i działa tak skutecznie, że Ty możesz zająć się tym, co bezpośrednio przynosi Ci zysk. Nasza wiedza i doświadczenie w księgowości oraz doradztwie podatkowym sprawiają, że możesz realizować swoje marzenia – możesz się rozwijać.

 

Księgowość

Nasze biuro księgowe to profesjonalny zespół, który pomaga wielu przedsiębiorcom prowadzić firmę.

Do najpopularniejszych usług księgowych oferowanych przez nasze biuro należą m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów czy sporządzanie sprawozdań finansowych. Wysoka jakość naszych usług i dążenie do ulepszania oferty to główne zalety naszej oferty. W dziale certyfikaty znajdą Państwo kopie dokumentów potwierdzających nasze kwalifikacje zawodowe w zakresie księgowości.

 

Prowadzenie elementów kadrowych

Naszym klientom proponujemy współpracę w zakresie całościowej obsługi księgowej i podatkowej, w tym także prowadzenia elementów kadrowych. Kompleksowa oferta naszego biura księgowego obejmuje także prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów dotyczących stosunku pracy, prowadzenie spraw związanych z urlopami i wiele innych zagadnień.  Jeżeli chcą Państwo rozwijać swoją firmę mając wsparcie profesjonalistów, to warto skorzystać z usług naszego biura.

 

Oferta Produktowa :

Profesjonalne doradztwo podatkowe

Doradzanie komuś, a zwłaszcza w sprawie jego pieniędzy, to ogromna odpowiedzialność. Korzystanie z fachowej porady stało się konieczności, dlatego warto skorzystać z oferty naszego biura księgowego.

Doświadczenie. Doradztwo podatkowym zajmujemy się od blisko 10-ciu lat. Obejmuje ono także reprezentowanie klientów w sprawach podatkowych i księgowych, oraz w sprawach rozliczeń z ZUS. W ogromnej większości spraw przeprowadzonych przez nas zakończyliśmy je z sukcesem dla klienta.

 

Wśród oferowanych usług znajdą Państwo m.in:

 

– reprezentację interesów klienta w Urzędzie Skarbowym i ZUS

– pomoc w opracowaniu umowy spółki

– obsługę prawną

– nadzór na firmowymi finansami

 

Profesjonalne usługi księgowe

Miesiąc za miesiącem, rok za rokiem poprowadzimy Twoją księgowość, bez względu na etap rozwoju przedsiębiorstwa. W każdej formie opodatkowania jest do wykonania praca księgowa. Pracę tę wykonujemy z dużym wyczuciem i rozeznaniem potrzeb firmy. Platforma ustaw podatkowych i rozporządzeń wykonawczych, niczym szachownica, umożliwia grę podatkową różnymi metodami. Sprawą wspólną przy tym jest zaksięgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zwracamy uwagę na błędy zawarte w dokumentach źródłowych i wskazujemy sposób ich poprawy. Doradzamy także, jak uprościć sobie gromadzenie dokumentów księgowych i ich przekazanie do nas.

 

Kilka wybranych usług:

– sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby przedsiębiorstwa,

– prowadzenie ewidencji zakupów i sprzedaży,

– obliczanie kwoty zobowiązań z tytułu podatku od towarów i usług oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych.

 

Prowadzenie elementów kadrowych

Koszt zatrudnienia pracowników w Polsce jest ciągle bardzo wysoki. Poza wynagrodzeniami pracodawca musi liczyć się z wieloma obowiązkami, które przekładają się na koszty. Naruszenie licznych praw pracowniczych powoduje potencjalne zagrożenie karą. Dzięki naszej wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie pomóc w podjęciu trafnej decyzji.  Co możemy zrobić dla Państwa firmy? Możemy założyć dokumentację kadrowo-pracowniczą, a także ją poprowadzić. W zakres tej dokumentacji wchodzi teczka osobowa pracownika, wzory odpowiednich umów zawieranych z pracownikiem, sporządzenie praktycznej listy płac, sporządzenie rozliczeń dla ZUS i urzędów skarbowych. Nasze obowiązki w tym zakresie wykonujemy kompleksowo, co może oznaczać także  kontakt z pracownikami naszych klientów. W niektórych, trudnych sytuacjach, pełnimy rolę mediatora między pracodawcą a pracownikiem.

 

Oferta prowadzenia kadr obejmuje m.in. takie usługi jak:

– pomoc przy rozwiązywaniu problemów kadrowych w firmie,

– przygotowanie list płac,

– przygotowanie druków RMUA dla pracowników,

– przygotowanie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji,

– przygotowanie informacji o dochodach,

– przygotowanie rocznego rozliczenia (PIT – 4).

 

 

Poprawne rozliczenia z ZUS

Nasz klient może liczyć na to, że będziemy pomagać mu nie tylko od pierwszej chwili zatrudnienia pracownika, ale także później, gdy trzeba naliczyć zobowiązania wobec ZUS i wysłać deklaracje rozliczeniowe. Również w tym zakresie wykonujemy nasze obowiązki kompleksowo, co obejmuje między innymi:

– zgłaszanie i wyrejestrowywanie osób ubezpieczonych,

– ustalanie statusu ubezpieczeniowego,

– przekazywanie zwolnień lekarskich,

– składanie wniosków o świadczenia przy urlopach macierzyńskich.

 

Skuteczne szkolenia dla firm oraz osób indywidulanych 

Prowadzimy zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe, szkoląc zespoły ludzkie z zakładów pracy, osoby aktywizujące się z bezrobocia, bądź też przedsiębiorców prowadzących firmy. Szkolenia prowadzimy od ponad 10-ciu lat, używając przy tym nowoczesnych technik multimedialnych.  Obszary wiedzy, w której się poruszamy to:

– księgowość,

– podatki,

– prawo pracy,

– ubezpieczenia.